Jak do nas trafić?

Nasze biuro mieści się w Gdańsku Wrzeszczu, w strefie Garnizonu Kultury. Możesz dojechać do nas tramwajem (przystanek Galeria Bałtycka), autobusem miejskim (przystanek Zabytkowa lub Chrzanowskiego) lub autem wpisując w nawigację Google "Zwracamy Uwagę". Jesteśmy częścią Alei Rzemieślniczej. To rząd kontenerów morskich, tuż obok Starego Maneżu, w których mieszczą się lokale usługowe i showroomy. Warto nas odwiedzić!

Stacjonarnie pracujemy od poniedziałku do piątku między 12.00 a 18.00, ale często złapiesz nas też w późnych godzinach wieczornych. Bywa też, że spotykamy się z Klientem w terenie, więc jeśli jedziesz do nas z daleka, proponujemy wcześniej nas uprzedzić.

tel. +48 666 301 263
email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ul. Juliusza Słowackiego 23
Kontener nr 5
80-257 Gdańsk Wrzeszcz, Garnizon

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
12:00 - 18:00

Często pytacie

Chcę poznać cenę wydruku

Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę w 24h!
W formularzu obok wpisz co chesz wydrukować, na przykład: ulotki czy folie? Podaj specyfikację, w pierwszym przypadku przede wszystkim format, nakład, rodzaj papieru. W drugim - ilość metrów kwadratowych, rodzaj folii. Jeśli projekt/plik poglądowy jest mniejszy niż 5mb, możesz go tu załączyć, jeśli większy podpowiemy Ci, jak go najlepiej udostępnić.

Chcę poznać cenę projektu graficznego

Przede wszystkim: co ma być przedmiotem projektu? Jakie jest jego główne zadanie? W jakieś formie ma być prezentowany - cyfrowo, wydruk? Chcesz nam pokazać jakieś inspiracje lub inne materiały? Załącz je. Pamiętaj, aby uwzględnić ilość tekstu i dodatkowych zdjęć, wszystko ma znaczenie dla ostatecznego oszacowania ilości czasu spędzonego nad Twoim projektem graficznym. 

Chcę poznać cenę wykonania strony www

Sprawdź nasze Startery za cenę 1200 zł netto. Jeśli Twoja wymarzona strona przekracza ramy Startera konieczne będzie spotkanie, na którym omówimy Twoje potrzeby. Przygotuj schemat (tak zwane drzewko treści lub mapę witryny), pomyśl jaki adres internetowy będzie miała, czy dostarczysz nam opisy, czy mamy je przygotować, czy masz zdjęcia, czy chcesz poznać ofertę na ich zakup z banku zdjęć - dopiero wtedy będziemy w stanie podać przybliżoną cenę. Do zobaczenia!

Chcę poznać cenę montażu/oklejenia

Wyślij zdjęcia oklejanych powierzchni lub miejsca, gdzie mamy zamontować Twoją reklamę. Podaj dokładną lokalizację. Jeśli chcesz zorientowac się w cenie oklejania samochodu, najlepiej odwiedź nim nasze biuro w Gdańsku Wrzeszczu. Jeśli chcesz zlecić oklejenie witryn wyślij wymiary okien i poglądowy projekt. Jeśli chcesz zawiesić reklamę świetlną lub szyld to... my odwiedzimy Ciebie :)

Mam pliki do wycięcia na ploterze

Pamietaj, żeby przesyłany plik był wektorowy! Wszystkie fonty muszą być rozwinięte/zamienione na krzywe lub musisz nam udostępnić plik fontu, z którego korzystasz. Obsługujemy pliki o rozszerzeniu: pdf, cdr, ai, eps. W informacjach zawrzyj także:

  • kiedy chcesz odebrać gotowe naklejki?
  • czy dostarczysz nam folie, czy mamy pracować na swoim materiale?
  • jaki typ folii, wykończenie (mat/połysk) i jaki kolor wybierasz?
  • czy chcesz wykonać samo nacięcie, nacięcie z obraniem spadów, nacięcie z obraniem spadów i obłożeniem folią transferową?
...Co robi kot w waszym biurze?

Ano mieszka :) Czasem pomaga, czasem się psoci, ale głównie się pieści i przyciąga nieśmiałe spojrzenia. Ma tu wygodne spanie, bieżącą wodę, ulubione jedzenie i dużo miłości, więc prosimy nie martwić się o jego samopoczucie! Tak, można wpaść pomiziać. ;)

W ofercie nie ma tego, czego szukam

To dlatego, że oferta jest tak szeroka, że nie zmieściłaby się na stronie. :) Śmiało opisz czego potrzebujesz? Lubimy niestandardowe realizacje!

Otwieram/Rozwijam firmę. Czego potrzebuje?

Z przyjemnością pomożemy Ci opracować identyfikację, system promocji odpowiedni dla Twojego profilu działalności i budżetu. Zaufaj nam, ulotki niekoniecznie przekonają do Ciebie nowych Klientów, więc nie rób nic pochopnie. Doradzimy i znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie, umów się na spotkanie!

Masz pytanie?

tel. +48 666 301 263
email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ul. Juliusza Słowackiego 23
Kontener nr 5
80-257 Gdańsk Wrzeszcz, Garnizon

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
12:00 - 18:00

WWW.ZWRACAMYUWAGE.PL
© ALL RIGHTS RESERVED