Zapraszam na kawę

1

Pierwszy stacjonarny punkt w gdańskim Garnizonie Kultury zaprasza!

Nareszcie oficjalnie! Urządziliśmy się. Zwracamy Uwagę otwiera swoje pierwsze drzwi dla Klientów.

Aleja Rzemieślnicza na gdańskim Garnizonie Kultury została stworzona z myślą o artystach, wystawcach i jak sama nazwa wskazuje ? rzemieślnikach, chcących zaprezentować swoje prace i wyroby. Jako pomieszczenia wystawcze służą tu? kontenery morskie, które świetnie wpasowują się w estetykę rewitalizowanego obszaru. Sam spacer nowo wydeptanymi ścieżkami jest doskonałym pomysłem, jeśli masz wolny wieczór. A jeśli już zdecydujesz się przespacerować obok Starego Maneżu koniecznie zajrzyj do nas. Chcesz poruszyć temat współpracy, albo po prostu masz ochotę napić się świeżo parzonej kawy? Zapraszam, siedzimy tu do późna! :)

Z dnia na dzień biuro coraz bardziej kurczy się od gadżetów, katalogów i próbników, które koniecznie musisz przejrzeć, jeśli głowisz się nad metodą promocji. Oczywiście chętnie przeprowadzimy Cię przez tematy, które są dla Ciebie obce, podsuniemy ciekawe rozwiązania i produkty. Część lokalu przeznaczyliśmy na ekspozycję sklepu OBCZAJ, który ruszy lada dzień - warto zobaczyć co planujemy wprowadzić do sprzedaży online!

Chcemy stworzyć nie tylko miejsce do wydajnej i przyjemnej pracy, ale także twórczą strefę, gdzie jako gość będziesz się czuł swobodnie, a dobre pomysły same będą wpadały do głowy.

Do zobaczenia!

Ul. J. Słowackiego 23, kontener nr 5 (tuż obok Starego Maneżu)
80-257 Gdańsk Wrzeszcz, Garnizon Kultury

poniedziałek - piątek
12:00 - 18:00

tel. +48 666 301 263
email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ul. Juliusza Słowackiego 23
Kontener nr 5
80-257 Gdańsk Wrzeszcz, Garnizon

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
12:00 - 18:00

WWW.ZWRACAMYUWAGE.PL
© ALL RIGHTS RESERVED