Widać? A widzisz!

odblask

Kochani WAŻNE, od poniedziałku startujemy z nową akcją.

No i przyszło to długo wyczekiwane lato. Długie, ciepłe wieczory zachęcają do plenerowych wypadów, jak tylko upał zelżeje wzrasta liczba rolkarzy, biegaczy, a na ulicach coraz więcej jest rowerzystów. Pomyślcie przez chwilę, ile razy jadąc wieczorem samochodem dostrzegliście kogoś idącego poboczem w ostatniej chwili? Przyznajcie sami przed sobą, macie komplet oświetlenia w rowerze? Kochani, to szalenie ważne! Mówimy tu o zdrowiu, bezpieczeństwu, a nawet życiu nie tylko Waszym, ale też Waszych najbliższych.

W związku z tym ruszamy z akcją ?(od)blask chwały?. Od poniedziałku, przez cały okres lipca odwiedzając nas na gdańskim Garnizonie Kultury możecie wziąć udział w naszej akcji. Na czym to polega? Przyjdź ze swoją ulubioną bluzą, koszulką, kurtką czy innym elementem odzieży, który nosisz uprawiając sport czy chodzisz na plenerowe piwo. Rozmiar, kolor, krój nie ma absolutnie znaczenia. Całkowicie za darmo na powierzchni pleców wprasujemy Ci nasz symbol ZWRACAMY UWAGĘ ze specjalnej atestowanej folii odblaskowej. Cały zabieg trwa 15 minut, jest całkowicie bezpłatny, a naprawdę, może uratować Ci życie! Dzięki temu będziesz widoczny już z kilkunastu metrów, które mają ogromne znaczenie. Jeśli sam nie możesz skorzystać z naszej oferty pomyśl o swoich przyjaciołach i rodzinie. Dbajmy o siebie!

Jeśli masz pomysł na swój wzór, chętnie wykonamy go w ramach standardowej oferty. Wszelkie wątpliwości rozwiewamy stacjonarnie, pod numerem 504 030 630 oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

UWAGA: folia odblaskowa występuje tylko w kolorze białym!

tel. +48 666 301 263
email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ul. Juliusza Słowackiego 23
Kontener nr 5
80-257 Gdańsk Wrzeszcz, Garnizon

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
12:00 - 18:00

WWW.ZWRACAMYUWAGE.PL
© ALL RIGHTS RESERVED