Obczaj

2

Ta dam, oto jest! Świeża porcja zdjęć z premierowej serii, która juz niedługo wejdzie do regularnej sprzedaży internetowej.

Krótko i na temat.

Obczaj to przede wszystkim oryginalna odzież i dodatki. Co w nich takiego niezwykłego - już tłumaczę. Każda z rzeczy, która potencjalnie wyląduje w Twojej szafie jest tu kreowana od podstaw. Baza sprowadzana jest zza wielkiej wody. Następnie przechodzi przez drukarki nanoszące wzory, które tak cieszą nasze oczy. Uprzedzając pytania - jest to trwała metoda zdobienia, nie musisz się obawiać o automatyczne pranie. Każdy kawałek jest ręcznie docinany, obszywany i przekształcany w modne akcesorium w gdańskiej pracowni (chinom dziękujemy). Dbam o to, aby użyte materiały były ekologiczne, a przy ich produkcji nie ucierpiało żadne dziecko ani zwierzątko - warto mieć to na uwadze - ale przede wszystkim by było ładne, nietuzinkowe i funkcjonalne, bo przecież o to w tym chodzi najbardziej! Prezentowane poniżej wyroby w chwili obecnej możecie nabyć na Jarmarku św. Dominika w Gdańsku (Grobla III), a tuż po jego zakończneniu ruszam ze stroną internetową obczaj.com, gdzie znajdziecie wszystko co obecnie prezentuję na stoisku, a także torby, saszetki w nowych wzorach i krojach.
Do zobaczenia! :)

tel. +48 666 301 263
email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ul. Juliusza Słowackiego 23
Kontener nr 5
80-257 Gdańsk Wrzeszcz, Garnizon

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
12:00 - 18:00

WWW.ZWRACAMYUWAGE.PL
© ALL RIGHTS RESERVED